Śniadanie z Radiem Zet

Nie ma to jak śniadanko podane pod nos. I to na ciepło! Nasza szkoła miała to szczęście i mogliśmy wyskoczyć na małe co nieco nawet na przerwie. A śniadanie serwowało Radio Zet i firma Tarczyński. Było smacznie i wesoło. Uczniowie udzielali wywiadów i brali udział w konkursach. To było miłe urozmaicenie szkolnej codzienności. Czekamy na następne...Zobacz zdjęcia

Cztery Pory Roku

18.09.2018, w trakcie zajęć lekcyjnych, zapraszamy wszystkich uczniów z klas integracyjnych IV-VIII na imprezę integracyjną pt.: Cztery Pory Roku. Spotkania będą się odbywały cyklicznie zgodnie z porami roku. Pierwsze będzie poświęcone latu, dlatego przypominamy - ubieramy się na żółto. Wszystkim życzymy udanej zabawy i do zobaczenia we wtorek!

Organizatorki: K. Kuczmarska, M. Lewandowska, M. Bernasiuk

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września o godz. 9.00 w hali widowiskowo-sportowej odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Głównym punktem uroczystości było wystąpienie pani dyrektor Barbary Żuchowskiej, która przywitała całą społeczność naszej szkoły: uczniów, rodziców, kadrę pedagogiczną oraz pracowników administracyjnych szkoły. Wszystkim życzyła sukcesów, ale szczególnie ciepłe słowa skierowała do uczniów klas pierwszych i ich rodziców, zapewniając, że wszyscy dołożą wszelkich starań, aby pierwszaki czuły się w naszej szkole dobrze. Po wysłuchaniu słów pani dyrektor uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

Podkategorie