MAT 2018

W tegorocznej edycji konkursu matematycznego MAT należy wyróżnić następujące osoby: 

Franciszek Pachniewski z klasy 3 - zajął 1 miejsce w województwie i 16 w kraju z wynikiem 88,125 %

Zofia Kwietko-Bębnowska z klasy 5 - zajęła 1 miejsce w województwie i 10 w kraju z wynikiem 86,3 %

Jan Błaszkowski z klasy 5 - zajął 2 miejsce w województwie i 48 w kraju z wynikiem 79 %

Karolina Jadanowska z klasy 6 - zajęła 1 miejsce w województwie i 102 w kraju z wynikiem 77,7 %

Julia Konkol z klasy 7 - zajęła 1 miejsce w województwie i 12 w kraju z wynikiem 87,5 %

Serdecznie gratulujemy!!!

Pozostałe wyniki na stronie jersz.pl po podaniu kodu szkoły N0703.

Alfik 2017

Wyniki konkursu Alfik Matematyczny 2017

W tegorocznej edycji konkursu najlepsze wyniki uzyskali:

kl 5 : Zofia Kwietko-Bębnowska, uzyskała 2 miejsce w województwie i 161 miejsce w kraju,

kl 5 : Jan Błaszkowski, uzyskał 3 miejsce w województwie i 201 miejsce w kraju,

kl 6 : Julia Konkol, uzyskała 1 miejsce w województwie i 35 miejsce w kraju,

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Pozostałe wyniki na stronie jersz.pl po podaniu kodu szkoły N0703.

Mat 2017

W tegorocznej edycji matematycznego konkursu MAT najlepsze wyniki uzyskali:

kl. 2: Franciszek Pachniewski, uzyskał 1 miejsce w województwie i 20 miejsce w kraju,

kl 3: Maciej Kwietko-Bębnowski, uzyskał 1 miejsce w województwie i 27 miejsce w kraju,

kl 4 : Zofia Kwietko-Bębnowska, uzyskała 1 miejsce w województwie i 5 miejsce w kraju,

kl 4 : Jan Błaszkowski, uzyskał 2 miejsce w województwie i 29 miejsce w kraju,

kl 4 : Adrian Wojenkowski, uzyskał 3 miejsce w województwie i 43 miejsce w kraju,

kl 5 : Alicja Zażdżyk, uzyskała 1 miejsce w województwie i 95 miejsce w kraju,

kl 5 : Karolina Jadanowska, uzyskała 2 miejsce w województwie i 122 miejsce w kraju,

kl 5 : Amelia Michalewska, uzyskała 2 miejsce w województwie i 122 miejsce w kraju,

kl 6 : Julia Konkol, uzyskała 1 miejsce w województwie i 19 miejsce w kraju,

Serdecznie gratulujemy!!!

Pozostałe wyniki na stronie jersz.pl po podaniu kodu szkoły N0703.

Konkursy matematyczne 2016

Alfik Matematyczny

Zofia Kwietko Bębnowska kl. III 1m w woj.

Mat

Maciej Kwietko Bębnowski kl.II 1m w woj.
Gabriela Grzywacz kl.II 3m w woj.
Jakub Ogonowski kl.II 3m w woj.

Zofia Kwietko Bębnowska kl.III 1m w woj.
Jan Błaszkowski kl.III 2m w woj.
Marek Czajkowski kl.III 3m w woj.

Czytaj więcej: Konkursy matematyczne 2016

Wyniki Konkursu MAT 2016

W tym roku najlepsze wyniki uzyskali nastepujący uczniowie:

1. Julia Konkol z klasy 5 - 89,2%, 1 miejsce w województwie i 34 miejsce w kraju (nagroda: pendrive 4GB)

2. Maciek Kwietko - Bębnowski z klasy 2 - 83% 1 miejsce w województwie i 44 miejsce w kraju (nagroda: pendrive 4GB)

3. Alicja Zażdżyk z klasy 4 - 78,6%, 1 miejsce w województwie i 69 miejsce w kraju (nagroda: pendrive 4GB)

4. Zofia Kwietko - Bębnowska z klasy 3 - 77,5%, 1 miejsce w województwie i 33 miejsce w kraju (nagroda: pendrive 4GB)

5. Aleksandra Maśka z klasy 5 - 76%, 5 miejsce w województwie i 200 miejsce w kraju (nagroda: Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku)

Serdeczie gratulujemy!

Pozostałe wyniki na stronie jersz.pl po podaniu kodu szkoły N0703.

Wyniki konkursu „Alfik Matematyczny”

 

Imię i nazwisko

Miejsce w województwie

Nagroda

KLASY DRUGIE

Maciej Kwietko - Bębnowski

7

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie oraz darmowy udział w konkursie MAKS

Eliash Dembowski

10

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Zuzia Ćwiklińska

24

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

KLASY TRZECIE

Zofia Kwietko - Bębnowska

1 i 1 w kraju!!!

Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach

Natalia Myślińska

6

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Adrian Wojenkowski

8

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Jan Błaszkowski

16

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie

KLASY CZWARTE

Karolina Jadanowska

15

 

Kacper Kijewski

60

 

Julia Szczepańska

80

 

KLASY PIĄTE

Julia Konkol

9

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Aleksandra Stadnicka

71

 

Wiktor Gnaczyński

79

 

KLASY SZÓSTE

Alicja Samolińska

6

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Izabela Olszewska

18

 

Jakub Jurczak

23

 

 

 

pozostałe wyniki są dostępne po wejściu na stronę  http://jersz.pl/points,4.html oraz wpisaniu

kodu szkoły: N0703

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2015

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2015r.
Na szczególne wyróżnienie zasługują następujący uczniowie:
klasa 2
Zofia Kwietko - Bębnowska - laureat (maksymalna ilość punktów!)
Marek Czajkowski - wyróżnienie
Jan Błaszkowski - wyróżnienie
Alicja Migdał - wyróżnienie
Adrian Wojenkowski - wyróżnienie
Izabela Abramowska - wyróżnienie
Pola Nastaj - wyróżnienie
Filip Kwietniak - wyróżnienie

Alfik matematyczny - wyniki.

Są już wyniki z tegorocznej edycji konkursu matematycznego - Alfik!

Najlepiej spisali się następujący uczniowie:

Zofia Kwietko-Bębnowska z kl 2 uzyskała 1 miejsce w województwie i w nagrodę pojedzie na tygodniowy obóz wypoczynkowy.

Dobry wynik i dyplom w konkursie uzyskali uczniowie:

Jan Błaszkowski z kl. 2 - 3 miejsce w województwie

Adrian Wojenkowski z kl. 2 - 4 miejsce w województwie

Ala Zażdżyk z kl. 3 - 6 miejsce w województwie

Julia Konkol z kl. 4 - 2 miejsce w województwie

Łukasz Ogonowski z kl. 6 - 7 miejsce w województwie

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok Smile

pozostałe wyniki można sprawdzić na stronie jersz.pl podając kod szkoły - N0703 oraz imię i nazwisko ucznia i adres e-mail.

 

Wyniki konkursu Alfik

Wyniki Konkursu Matematycznego "Alfik"

klasy drugie

1. Zażdżyk Ala - 88 pkt. - 7m. w woj.

klasy trzecie

2. Konkol Julia - 80,75 pkt. 7m. w woj.

klasy czwarte

1. Samolińska Alicja - 96 pkt. - 2m. w woj.

2. Olszewska Izabela - 88,5 pkt. - 5m.  w woj.

3. Jurczak Jakub - 87,25 pkt. - 7m. w woj.

klasy piąte

1. Romański Eryk - 131,25 pkt. - 3m. w woj.

2. Ogonowski Łukasz 117,5 pkt. - 7m w woj.

więcej na www.jersz.pl

Kangur 2013

Są już wyniki tegorocznego konkursu matematycznego Kangur 2013.

Na szczególne wyróznienie zasługują następujący uczniowie:

klasa 2

Julia Konkol - bardzo dobry

Oliwia Laskowska - wyróżnienie

klasa 3

Czytaj więcej: Kangur 2013