VII Mikołajkowe Zawody Pływackie

 
5 grudnia 2018 na iławskiej pływalni odbyły się VII Mikołajkowe Zawody Pływackie dla uczniów klas integracyjnych głównie ze szkół powiatu iławskiego. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VA- Norbert Nawrocki, który pięknie popłynął na dystansie 25 m stylem dowolnym. Norbert zaprezentował bardzo dobrą technikę pływacką, dzięki której pokonał swojego konkurenta i stanął na najwyższym stopniu podium!!! 
                                                                                                                     Katarzyna Grabkowska

Mikołajkowy zawrót głowy

Pod takim tytułem w bibliotece szkolnej odbyła się impreza czytelnicza, w której udział wzięli uczniowie klas I - III.  Na początku uczestnicy obejrzeli wystawkę książek i prac plastycznych o tematyce świątecznej. Następnie dzieci wysłuchały głośnego czytania książki pt. "Opowieść o Świętym Mikołaju" czytanej przez panią bibliotekarkę. W dalszej części imprezy, chętni uczniowie brali udział w głośnym czytaniu wybranych wierszy z książki pt. "Święty Mikołaj i przyjaciele". Na koniec odbyła się krótka zabawa ze sztucznymi ogniami. Zobacz zdjęcia

Powiatowy Konkurs Plastyczny

 

Narysuję ważny dzień.

Jak wyobrażam sobie Wielkie Święto Odzyskania Niepodległości. Konkurs wspólnie zorganizowali: Biblioteka Publiczna w Iławie przy współpracy bibliotek publicznych powiatu iławskiego oraz Starostwo Powiatowe w Iławie. Koordynatorem konkursu w naszej szkole były panie Magdalena Szczuka i Ewelina Budniewska – Treder. Dnia 27 listopada w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie odbyło się jego uroczyste podsumowanie. Spośród wszystkich wykonanych prac powiatu iławskiego  I miejsce w kategorii klas pierwszych szkoły podstawowej otrzymała Matylda Moszczyńska z klasy I d.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Podkategorie