ŚWIĘTO SZKOŁY - DZIEŃ DZIECKA 1.06.2018

 

W tym roku Święto Szkoły miało podobną konwencję, jak w roku poprzednim. Był to Piknik Sportowy, który odbył się na boisku sportowym, obok stadionu miejskiego. Przyświecało tegorocznej imprezie hasło:

 

WARTO BYĆ UCZCIWYM !!!

 

 

Nawiązywało do podstawowej wartości, która powinna być obecna w życiu naszych uczniów, jaki nas dorosłych. Podczas tego dnia, w trakcie rywalizacji sportowej, chcieliśmy promować ideę ” fair play”, która zakłada uczciwą rywalizację w sporcie, godną postawę w sytuacji sukcesu jak i porażki, którą chcemy promować również w życiu codziennym. W tym roku uczniowie naszej szkoły  uczestniczyli w rywalizacji między klasowej, zorganizowanej w formie wyścigów sprawnościowych z elementami lekkoatletycznym. Podczas zabawy wszyscy zwracaliśmy uwagę na solidne wykonywanie zadań, stosowanie reguł, współpracę w zespole klasowym, jak i godne i właściwe przeżywanie zwycięstwa jak i porażki. Nasze szkolne święto uświetnił  piękny pokaz gimnastyczny w wykonaniu uczennic naszej szkoły, przygotowany przez panią Annę Sendzik. Na koniec zabawy wychowawcy zawiesili na szyi każdego ucznia medal wykonany własnoręcznie przez kolegów i koleżanki z klasy. 

To był bardzo ciepły, słoneczny i miejmy nadzieję - udany dzień :) 

Galeria zdjęć I-III

Galeria zdjęć IV-VII 

                                                                                                                                                    Katarzyna Grabkowska