XI Memoriał Andrzeja Grubby

9 maja w Lidzbarku Wamińskim odbyły się eliminacje wojewódzkie XI MEMORIAŁU ANDRZEJA GRUBBY. Wzięło w nich udział 29 zespołów ze szkół województwa warmińsko-mazurskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Gabriela Grzywacz z kl. IIIe, Zosia Kamińska z klasy Ve i Hubert Węgorzewski z klasy VIc. Wszyscy bardzo dzielnie walczyli i w pierwszej rundzie gładko pokonali wszystkie drużyny w swojej grupie. Po zaciętych bojach nasza drużyna zajęła 7 miejsce! To nie lada sukces! Należą im się szczere wyrazy uznania. Jesteśmy z Was dumni!

Memoriał przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy zawodnicy dostali piękne pamiątkowe medale i dyplomy, a nam udało się również zdobyć autograf i pozdrowienia dla naszej szkoły od gościa specjalnego zawodów pana Leszka Kucharskiego, olimpijczyka i medalistę mistrzostw świata i Europy oraz dobrego przyjaciela Andrzeja Grubby. Wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni  z występu. No i nasza ekipa była najlepsza w kibicowaniu! Wesoło i głośno dopingowaliśmy naszych, aż nas gardła bolą. Zobaczcie FOTORELACJĘ z MEMORIAŁU i pogratulujcie naszej reprezentacji, bo bardzo się starali. W turnieju uczestniczyli sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Iławie pod opieką pani Emilii Włodarskiej, trenerki ITS Jeziorak Iława, sekcja tenisa stołowego. Iławscy tenisiści trzymali się razem, a pani trener dbała o zawodników z obu szkół. Dziękujemy! 

 

Tekst: Agnieszka Góralska