MAJ MIESIĄCEM POŚWIĘCONYM MARYI

Uczniowie naszej szkoły wykonali własnoręcznie kapliczki maryjne ku czci Matce Bożej. Wystawione prace wykonali w domu, z pomocą rodziców lub rodzeństwa. Autorzy prac włożyli w swoje dzieła wiele serca i wysiłku. Wystawę można oglądać na parterze w głównym holu szkoły. Celem wystawy jest zachęcenie uczniów do udziału w nabożeństwach majowych. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest katechetka Monika Krzywkowska. Więcej zdjęć

Dzień piegów

Galeria zdjęć

W naszej szkole w piątek był wyjątkowy dzień: dzień piegów. Na korytarzach szkolnych podczas przerw można było spotkać piegowatych uczniów i nie tylko... . Były piegi wesołe i kolorowe. BRAWO WY!

Poczet Sztandarowy

 

W dniach 3.05. - Uroczystość Konstytucji 3 Maja, 8.05. - Uroczystość Dnia Zwycięstwa oraz 10.05. - Uroczystość Nadania Sztandaru SP5 w Iławie, nasz poczet sztandarowy dzielnie reprezentował naszą szkołę. Brawo! Jesteśmy z nich BARDZO DUMNI! Więcej zdjęć

Joanna Kopańska

Informacja dla uczniów klasy VI B i VI E

Dyrektor szkoły informuje, że zgodnie z Uchwałą Nr VII/83/19 Rady Miejskiej w Iławie, wskazuje się uczniom oddziałów B i  E obecnej klasy VI SP Nr 3 w Iławie, jako miejsce realizacji obowiązku szkolnego od klasy VII do klasy VIII w latach szkolnych 2019 / 2020 - 2020 / 2021, SP Nr 1 w Iławie.
Przeniesienie uczniów następuje z dniem 1 września 2019 r., a uczniowie ci rozpoczynają naukę w klasie VII w roku szkolnym 2019 / 2020.

Sprzątaliśmy miejskie plaże

 

W słoneczne wczesne popołudnie 25 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy VIa pod opieką nauczycielek z SP3 w Iławie wraz z ratownikami iławskiego WOPR-u wybrali się na miejskie plaże, by posprzątać je przed nadchodzącym sezonem. To, co znaleźli, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Na jednej z plaż spotkali niemieckiego wędkarza, który wyraził ogromny podziw ich ekologicznej inicjatywy.

Pamiętajmy, by w czasie wypoczynku dbać o środowisko.

FOTO 

 

 

Podkategorie